July
1975 – 1979
07/14 Gary Smietan ‘75
07/15 Cathy Muxo ‘76
07/19 Steve Viksten ‘78
1980 – 1989
07/02 Ana Cordova Lasher ‘81
07/03 Barbara Calhoun ‘80
07/06 Eduardo Maldonado ‘83
07/07 Kelly Ritterson ‘87
07/10 Carol Maldonado ‘84
07/11 Melissa Cole ‘81
07/12 Julie Soto ‘89
07/13 Luis R Clemente ‘84
07/18 Lori Portela ‘89
07/21 Susan Penrod ‘84
07/22 Anthony Diaz ‘82
07/27 Michael Felt ‘89
07/28 Nicole Duffy ‘84
1990 – 1999
07/01 Philip Bixler ‘94
07/02 Saroja Kuruganty ‘99
07/03 Jessica Groth ‘94
07/05 Sanchaita Mukherjee ‘97
07/06 Kwadwo Ofosu-Barko ‘98
07/10 Benjamin Taddesse ’92, Sheri Costello ‘99
07/11 Matias Blazevic ’95; Isabel Prieto ‘97
07/14 Stephanie Proulx ‘92
07/16 Mario Baniaga ’91, Ana Montalvo ‘92
07/19 Carolina Moscoso ‘95
07/20 Eduardo Rodríguez ‘96
07/21 Alisha Prado ‘99
07/22 Joe Jattuso ’92, Maria Lisa Montoya ‘94
07/25 Constanza Jalfen ’96, Elizabeth Pena ‘97
07/26 Alejandro Rodríguez ‘99
07/28 Liesl Sitton ‘92
07/30 Kristin Light ‘93
07/31 Francisco Romero ‘94
2000 – 2010
07/01 Michelle Diaz ‘01,
07/02 Magda Jordi ’08, Gabriel Parada ‘09,
07/03 Richard Hernández ‘04
07/05 Ivan Jose Matos ‘08
07/06 Federico Karuzic ‘02,
07/08 Maria Paula Bahamon ‘06
07/09 Anais Sánchez ’09, Victor Sanchez Lloveras ’10,
07/10 Alison Llado ‘01
07/11 Christina Ledesma ’00, Adam de Silva ‘’03,
07/13 Pedro Jose Gomez ’05, Pedro Javier Gomez ‘08
07/14 Dan Sheppard ‘05
07/15 Jorge Valdes ‘10
07/16 Ana Victoria González ‘09
07/17 Enrique Arsuaga ’06; Patricia Gonzalez ‘07
07/18 Hector Vazquez ’01, Jose Hernandez ‘08
07/19 Marie-Elle Vivaldi ’06, Ana Hernandez ‘07
07/20 Justin Middlebrook ’01, John Williams ’08, Mariam Avila ’09, Nicolas Díaz ‘09
07/21 Gerardo Cadenas ’02; Joshua Nieves ‘02
07/22 Alejandro Rodríguez ’02,
07/23 Hector Pages ’02; Ryon Hart ’04; Gabriela Colon ’06; Paul Lin, Jose A Vivaldi ‘10,
07/24 Hernan Rebagliati ’00,
07/25 Jean Carlos Arce ’02; Cristina Gil de la Madrid ‘04
07/26 Jacqueline Menda ‘06
07/27 Enid Martinez, Michelle Aponte ’04; Jose Molina ’05,
07/28 Marilole Ramírez ’01, Alexander Rosado ’05, Wilmann Gomez ‘09
07/30 Natasha Spackey ’05, Zachary Enloe ’07, Laura Román ‘09
07/31 Gabriela Ledesma ‘04,
2011-2018
7/01 - Alexander Leonard ‘13, Marcelino Rivera ‘16
7/02 - Edmund Agilada ‘13
7/06 - Peter Cockshott ’13, Margarita Pertierra ‘18
7/07 - Marisol Rosaly ’17, Christian Lugo ’18, Edith Santiago ‘18
7/08 - Maria Gabriela Herrera ‘16
7/09 - Mónica Fumero ‘12
7/11 - Angel G Ramirez ‘11
7/14 - Andrea Rodriguez ’17, Edric Toro ‘18
7/19 - Esteban Almendras ‘15
7/21 - Andres Mignucci ’17, Manuel Torres ‘18
7/22 - Catalina Vargas ’11, Brandon Benedit ‘12, Katherine Mazza ‘12
7/23 - Isabel Buenaga ‘13
7/24 - Rebecca Rodriguez ‘14, Claudia Rodriguez ‘14
7/25 - Jose Ignacio Nazario ‘16
7/27 - Oriana Shulevitz ‘12, Alma Vazquez ‘14
7/28 - Rebecca Cabanillas ‘17
7/31 - Adriana Morales ‘14, Adres Sanchez ‘15